17 Eylül 2014 Çarsamba

 • Bizi Facebookta Takip Edin
 • Bizi Twitterda Takip Edin
 • Bizi Rss'de Takip Edin
 • Bizi Youtube'de Takip Edin
 • Kahta’da Otomobil Devrildi: 3 Yaralı
  Kahta’da Otomobil Devrildi: 3 Yaralı
 • Kahta’da Gündüz Bina Yıkımına Tepki
  Kahta’da Gündüz Bina Yıkımına Tepki
 • Sağlık ve Şiddet Olayları
  Sağlık ve Şiddet Olayları
 • Cami Cemaati Nelere Dikkat Etmelidir?
  Cami Cemaati Nelere Dikkat Etmelidir?
 • Kahta Organize Yatırımcı Bekliyor
  Kahta Organize Yatırımcı Bekliyor
 • KÂH-FED’in Baskısı Katil Yakalattı
  KÂH-FED’in Baskısı Katil Yakalattı
 • HDP heyeti Irak’ta
  HDP heyeti Irak’ta
 • HAK-DER ‘ den 11 Eylül Açıklaması
  HAK-DER ‘ den 11 Eylül Açıklaması
 • Kâhta’nın Kayıp Tarihi Aranıyor!
  Kâhta’nın Kayıp Tarihi Aranıyor!
 • Haberimiz Yetkilileri Harekete Geçiridi
  Haberimiz Yetkilileri Harekete Geçiridi
 • Kahta Organize Yatırımcı Bekliyor
  Kahta Organize Yatırımcı Bekliyor
 • Kuraklık, Tütün Rekoltesi ve Kalitesini Düşürdü
  Kuraklık, Tütün Rekoltesi ve Kalitesini Düşürdü
 • Adıyaman Halkı Irgat Olarak Iğdır’da
  Adıyaman Halkı Irgat Olarak Iğdır’da
 • Bu Soyguna Kim Dur Diyecek?
  Bu Soyguna Kim Dur Diyecek?
 • “Torba Tasarı” TBMM Genel Kurulu’nda Kabul Edildi
  “Torba Tasarı” TBMM Genel Kurulu’nda Kabul Edildi
 • KAH-FED’den Şengal ve Rojava’ya Yardım Kampanyası
  KAH-FED’den Şengal ve Rojava’ya Yardım Kampanyası
 • İnternet medyasına da sarı basın kartı
  İnternet medyasına da sarı basın kartı
 • Kahta Belediyesi Altyapı Çalışmaları
  Kahta Belediyesi Altyapı Çalışmaları
 • Vali Demirtaş Narince’de Su Kaynağını İnceledi
  Vali Demirtaş Narince’de Su Kaynağını İnceledi
 • Nissibi Türkiye’nin Üçüncü Büyük Köprüsü
  Nissibi Türkiye’nin Üçüncü Büyük Köprüsü

Ak Parti Kahta’da Durum Değerlendirmesi Yaptı
Ak Parti Kahta’da Durum Değerlendirmesi Yaptı

AK Parti İlçe Yönetimi, İl Encümenleri ve Kahta Belediyesi AK Partinin Kahta’daki son durumu hakkında toplantı yaptı.

Kahta’daki bir otelde düzenlenen toplantıya, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Reşat Turanlı, Belediye Başkanı Yusuf Turanlı, bazı il genel meclisi üyeleri, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı. Toplantıda, Başbakan tarafından başlatılan çözüm süreci, bu süreçte ilçe yönetimi olarak yapılması gerekenler, yeni anayasa çalışmaları, hükümetin ilçeye yaptığı hizmetler, belediyenin çalışmaları, il genel meclisinin köylerde yaptığı çalışmalar, ilçedeki birlik ve beraberlik, daha önceki seçimlerde izlenen yol ve önümüzdeki yıl yapılması düşünülen yerel seçimler hakkında konuşuldu.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Reşat Turanlı yaptığı konuşmada AK Parti hükümetinin başarılı çalışmalarından bahsetti. Çözüm sürecinde atılan adımların ülkenin refahı için çok önemli olduğunu söyleyen Turanlı, “Partimiz tarafından bir çok çalışma yapılıyor. Özellikle çözüm sürecinin start alması ve yeni anayasa çalışmaları çok iyi ilerliyor. Başbakanımız bu konuda gereken her şeyi en güzel şekilde yapıyor. Biz de bu süreçte elimizden geleni yapacağız” dedi.

Turanlı, kendilerinin de üzerlerine düşenler görevleri olduğunu belirterek, “Yönetim olarak çözüm süreci ve yeni anayasa hakkında vatandaşlarımıza elimizden geldiğince bilgi veriyoruz. Seçimler konusunda ise her yıl yaptığımız gibi çalışmalarımız devam ediyor. Biz aslında sadece seçim döneminde değil her gün çalışıyoruz. Arkadaşlarımız büyük bir fedakarlık göstererek gece gündüz demeden çalışıyorlar. Her gün daha da güçleniyoruz. Her seçimde ve her referandumda Kahta olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Amacımız bir adım daha ileri gitmektir. Bu başarımızı da birlik ve beraberliğimizden alıyoruz” diye konuştu.

Önlerinde zor bir yerel seçim olduğunu söyleyen Turanlı şöyle devam etti:

“Bu seçimde de iyi bir şekilde çalışacağız. Belediye, ilçe yönetimi ve il encümenleri olarak ortak çalışmamız devam edecek. Sorunlara en iyi şekilde çözüm bulup seçim sürecine gireceğiz. Hepiniz de bu süreçte hazır olduğunuzu ifade ettiniz. Birlik ve beraberliği önemsiyoruz. Her seçim sürecinde olduğu gibi yine ilçemizde bizi yıpratmaya çalışacak kişiler muhakkak olacaktır ama biz bunları düşünmeden sadece AK Partinin misyonuyla hareket edeceğiz. Belediyemiz de gerçekten çok iyi çalışıyor. Kahta tarihinde yapılmamış hizmetlere imza attı. Bu da tabiki bizi çok sevindiriyor. İlçemizin her yerinde yeni bir çalışma görmemiz mümkün. Bu sadece bizi değil, halkı, hatta daha önce başka partilere oy vermiş vatandaşlarımızı da çok memnun ediyor. Yıllardır özlenen belediyecilik anlayışı bu dönemde geldi. Belediye Başkanımız Yusuf Turanlı’ya da yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyorum. İl genel meclisi üyelerimiz de bizimle birlikte çalışmaya devam ediyor. Köylerdeki sorunları görüp en güzel şekilde çözüyorlar. Onları da kutluyorum” dedi.

Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı ise, “Belediye olarak amacımız sadece hizmet olmuştur. Biz hizmet için burada bulunuyoruz. İlçemize her yönden hizmet ediyoruz. Yollarımız yapılıyor. Doğalgaz çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Parklarımız, yeşil alanlarımız, sosyal çalışmalarımız, alt yapı, temizlik ve ulaşım hala devam ediyor. Otogarımız da bitmek üzere. Halkımızla iç içeyiz. Onların sorunlarını dinleyerek çözüm üretiyoruz. Bu gücü de AK Partiden alıyoruz. İl encümenleri ve ilçe yönetimi çalışmalarımızda hep yanımızda bulundular. Biz de birlik ve beraberliğin önemini çok iyi biliyoruz. Bu gün belediye meclis üyelerimizle birlikte bu toplantıya geldik. Referandumlarda ve seçimlerde nasıl birlikte hareket ettiysek bundan sonra da bu şekilde hareket edeceğiz. Biz AK Parti İlçe Yönetimimizi önemsiyoruz. Hizmetlerimize devam ettiğimiz gibi onlarla birlikte çalışmaya da devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de birlikte çalışıp her seçimde aldığımız başarıyı bir kademe daha yükseltiriz” dedi.

İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Kavak da köylerde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. AK Parti olarak çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Kavak, “Bunun yanında ilçe yönetimimizle ve belediyemizle de birlikteyiz. Daha önce birlikte çalışıp nasıl başarılı olduysak yine aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu


Eklenme Tarihi : 25 Nisan 2013 Perşembe 11:01Ak Parti Kahta’da Durum Değerlendirmesi Yaptı Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Copyright 2006 KahtaHaber.com Tüm Hakları Saklıdır..