Ana Sayfa » Gündem » TBMM Başkanvekili Aydın Kahta’da Nikah Şahidi Oldu

TBMM Başkanvekili Aydın Kahta’da Nikah Şahidi Oldu

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni’nin oğlunun düğün merasimine katılarak vatandaşlara seslendi.

 
 
TBMM Başkanvekili Aydın Kahta’da Nikah Şahidi  Oldu

 TBMM Başkanvekili  Ahmet Aydın AK Parti  Kahta İlçe  Başkanı Bedir Yeni’nin oğlunun düğün merasimine  katılarak  vatandaşlara seslendi.

AK  Parti  Kahta İlçe  Başkanı  Bedir  Yeni’nin selamlama  konuşmasından sonra  kürsüye geçen Aydın, yaptığı  konuşmada bu  mübarek günlerde   zor  bir  süreç  geçirdiklerini,  bunun için  bir  birimize  daha çok sarılmalı, kardeşçe  yaşamaktan başka çare olmadığını  ifade ederek  sözlerini  şöyle sürdürdü.

‘’ Bu  coğrafya  maalesef  mazlum bir  coğrafyadır. Mağdur edilenlerin, ezilenlerin bu coğrafyada  olduğunu  hepimiz  görüyoruz. Bu  coğrafyadaki insanlar sürekli  eziliyor, zulme maruz  kalıyor  ve gözlerinden yaş eksik olmuyor. Diliyoruz  ve umuyoruz  bu coğrafya ya  barış, huzur ve kardeşlik egemen olur. Diliyoruz  ve umuyoruz  Müslümanlar  bu acıların nedenlerini çok iyi  bilerek aralarında ki fitneyi, fesadı bir  tarafa  bırakarak bu  bayram vesilesiyle  daha çok bir  ve beraber  olurlar.  O  halde  bu coğrafyaya  kardeşliğin hakim olması  için yüce Rabbimizden niyazlarda ve dualarda  bulunuyoruz.  Bu coğrafyanın sarsılmaz, yıkılmaz son kalesi  Türkiye’dir  ve onun lideri  Recep  Tayyip Erdoğan’dır.  O  mazlum coğrafyanın tek umudu  Türkiye’dir.’’

Bu umudu  boşa çıkarmak için var gücüyle çalışan batının bir  yandan silah ürettiğini,  diğer  taraftan kan dökülmesi  için fitne  oluşturduğunu, kardeşi kardeşe  kırdırarak kan üzerinden  silah ticareti  yaptığını  belirterek şu ifadelerde  kullandı.

‘’Batı diğer  yandan da  camilerimizi  kapatıyor, din görevlileri  sınır  dışı ediyor. Onların  tek derdi  bu coğrafyayı bölmek, zengin yeraltı kaynakları elde  etmek  ve silah  tüccarlığı yapmaktır.  Bu mazlum coğrafya  zalimlerin elinde  inliyor. Fakat artık bu  oyunlara  dur  diyeceğiz. Çünkü  onların  umudu  bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan var. Bize  düşen 24 Haziran seçimlerinde  tüm oyunları  bozmak için mührümüzü  Cumhurbaşkanlığında Recep  Tayyip  Erdoğan’a,  milletvekili  seçimlerinde  ise  AK Partiye  vurmaktır. 24  Haziranda tüm kirli oyunlar  yok olacak. Türkiye’nin daha çok umutları var. 2023 ve 2071  hedefleri  var. Türkiye  iç meselelerini çözdükçe, barışı sağladıkça,  ekonomisini  geliştirdikçe, milletin refahını  artırdıkça  o zalim batı  medeniyeti rahatsız oluyor.  Onlar  otur dediğinde  oturacak, kalk dediğinde  kalkacak talimatla yönettikleri  bir  Türkiye  istiyorlar. Batı  artık  o eski Türkiye’nin olmadığını 24 Haziran seçimlerinden sonra  tekrar  anlayacaktır. Onlara bu dersi de  halkımız  verecektir.’’

Aydın, daha sonra  çiftin  nikah şahitliğini  yaparak mutluluklar  diledi.

Haber:İsmail Kaya-Kahta Haber


 
 
18 Haziran 2018 Pazartesi 12:21
Okunma: 1064
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık