Ana Sayfa » Sağlık » Taşeron işçinin yılbaşı mutluluğu

Taşeron işçinin yılbaşı mutluluğu

Kahta Devlet Hastanesinde dört yıldan beri taşeron işçi yeni yılda kadrolu olarak işe devam etmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

 
 
Taşeron işçinin yılbaşı mutluluğu

 Kahta  Devlet  Hastanesinde  dört  yıldan beri   taşeron işçi   yeni yılda kadrolu  olarak  işe devam etmenin mutluluğunu  yaşadığını  dile  getirdi.

Adıyaman'da  hastanede  taşeron işçi olarak  çalışan Veysel Dağ 2018  yılının ilk dakikalarında  gece mesaisi  yapmasına üzülmediğini,  bu  guzel  anları ailesiyle  yaşamak istediğinii fakat   KHK  ile  çıkan taşeron yasasından dolayı  kadroya  geçeceğinden dolayı bunun mutluluğunu  yaşadığını  söyledi.

 

Yeni  yılda kadrolu  olarak  işe devam etmenin mutluluğunu  yaşadığını  dile  getirerek  bu yasanın geçmesi için talimat veren ve hızlandıran Cumhurbaşkanı  Recep  Tayyip  Eroğan'a  teşekkür etti.  


 
 
1 Ocak 2018 Pazartesi 11:17
Okunma: 1877
 
Yorumlar


taşeron işçi12 Haziran 2018 Salı 00:46
ne rüşvet verdik ne rüşvet aldık alnımızın teriyle çalışıyoruz, önyargılı olmasın kimse, çoluk çocuğumuzun rızkını veren ALLAH kadroyu da nasip etti, beklediğimiz ücret ve haklar değil ama buna da şükür..
rainbow022 Ocak 2018 Salı 09:46
Taşeron olarak çalışan kişilerin bir kısmı rüşvet vererek, bir kısmı da torpille işe girdiler. Şimdi ise kadrolu çalışan oluyorlar neredesin ey adalet, hak, hukuk ......... yok ki.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık