Ana Sayfa » Yerel Haberler » Başkan Toprak’a Yılın Başarılı Belediye Başkanı Ödülü

Başkan Toprak’a Yılın Başarılı Belediye Başkanı Ödülü

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak Yerel Yönetimler Dergisinin düzenlediği ödül töreninde Yılın Başarılı Belediye Başkanı Ödülüne layık görüldü.

 
 
Başkan Toprak’a Yılın Başarılı Belediye Başkanı Ödülü

 Kahta  Belediye Başkanı  Abdurrahman Toprak Yerel  Yönetimler  Dergisinin Kayseride düzenlediği ödül töreninde  Yılın Başarılı Belediye Başkanı Ödülüne layık görüldü.

Konu ile  ilgili  açıklamada  bulunan  Başkan Toprak ‘’Yerel Yönetimler Dergisi'nin 7. Kez düzenlediği "Yılın Yerel Yöneticileri" anketinde en yüksek oya ulaşarak yılın başarılı Belediye Başkanı seçildik.

Kazandığımız bu ödül ilçemizin , Kahta Belediyesi'nin ve Kahta halkının başarısının göstergesidir. Halkımızdan aldığımız güç ile çalıştık ve bu ödüle layık görüldük.

Kahta Belediyesi'nin önemli projeleri önümüzdeki süreçte de artarak devam edecektir.

Bu ödülü bizlere layık gören Yerel Yönetimler Dergisi'ne, ankete katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’

Haber:İsmail Kaya


 
 
23 Aralık 2017 Cumartesi 19:37
Okunma: 1356
 
Yorumlar


murat akabey 8 Mayıs 2018 Salı 17:16
sayın başkan ne yaptınızda başarı alıyorsunuz bu neyin başarısı açıklar mısınız ben kahtada bir başarı göremiyorum 4,5 yıdır daha bir çivi çakılmamış ne varsa eski başkandan kalma hizmetlerdir ... bu arada siz olan hizmeti götürmeyin yeni hizmet istemiyoruz
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık