Kahta ilçesinde yaşanan asayiş olaylarında 2 grup arasında yaşanan kavgada bir kişi yaralanırken, yüksekten düşen kişi ve elini gübre serpme makinesine kaptıran çiftçi ise hastanelik oldu.
Kahta'da asayiş olayları: 3 yaralı

Taşlı sopalı kavgada 1 kişi yaralandı

Alınan bilgiye göre Cami Mahallesi’nde iki grup arasında başlayan sözlü atışma kavgaya dönüştü. Taşlı ve sopalı kavgada M.T. (20) yaralandı. Yaralı şahıs olay yerine sevk edilen ambulans ile Kahta Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan şahsın durumunun iyi olduğu, polisin olay yerinden kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattığı öğrenildi.

Merdivenlerden düşen genç yaralandı

Menderes Mahallesi’nde dengesini kaybederek evlerinin merdivenlerinden düşen F.Ç. (17) yaralandı. Yaralanan kişi olay yerine sevk edilen ambulans ile Kahta Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Elini iş makinesine kaptırdı

İlçeye bağlı Köseler Köyü’nde Hasan Maçin (20) isimli çiftçi bahçesine gübre attığı sırada bir anda sağ elini gübre serpme makinesine kaptırdı. Kolundan yaralanan Maçin, ambulans ile Kahta Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-01-10 00:07 tarihinde yayınlandı. 3210 Defa okundu.