Adıyaman’ın Kahta ilçesinde geçtiğimiz aylarda B.Ç., S.Ç., isimli şüpheli şahıslar kasten adam yaralama, tehdit ve mala zarar verme olayına karıştılar.
Yakalanma kararı olan şahıslara operasyon

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı  Cinayet Şube Müdürlüğü koordinesinde Asayiş ekipleriyle bir ikamete operasyon düzenlendi. 

Kasten adam yaralama, tehdit ve mala zarar verme suçlarından yakalanması olan şüphelilere Operasyon düzenlendi 2 kişi gözaltına alındı. Polis ekipleri konu İle çalışmalarda bulundu.

İddiaya göre Adıyaman’ın Kahta ilçesinde geçtiğimiz aylarda B.Ç., S.Ç., isimli şüpheli şahıslar kasten adam yaralama, tehdit ve mala zarar verme olayına karıştılar.

Konu hakkında başlatılan soruşturmada şüpheli şahısların yakalanma kararı çıktı. Bu durumun üzerine düğmeye basan İl Emniyet Müdürlüğü, Cinayet Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlemem ve koordinesini yaptıkları operasyona Asayiş ekipleri de katıldı.

Düzenlenen operasyonda şüpheli şahısların otomobil ve ikametlerinde yapılan arama çalışmalarımda 2 adet tüfek ile 1 adet tabanca ele geçirildi.

Arama çalışmalarında ele geçirilen malzemeler muhafaza altına alınırken, B.Ç., S.Ç., isimli şüpheli şahıslar gereği yapılmak üzere Altınşehir Şehit Ahmet Yıldırım Polis Merkezine götürüldü.

Kamera-Ramiz Narin Haber- AGC- İ.Barış Can Tabakçı

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-05-27 10:35 tarihinde yayınlandı. 817 Defa okundu.