Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hakan Gönen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AGC'den Milli Eğitim Müdürü'ne Ziyaret

Ziyaret ile ilgili olarak açıklama yapan Başkan Zeki Dişkaya, pandemi nedeniyle çocuklarımız okullarından uzak kaldı bugün yüz yüze eğitim süreci başladı. Milli Eğitim Müdürümüz'den yüz yüze eğitim sürecindeki çalışmalar ve ilimizin eğitim seviyesi ile ilgili olarak bilgi aldık. Covid-19 ne yazık ki eğitim sürecini çok kötü etkiledi. Yüz yüze eğitim sürecinin herkesi kurallara uymaya davet ediyorum. Milli Eğitim Müdürümüzün Adıyaman'ın eğitim seviyesini yükseltmesi için her zaman destekçisi olacağız. Adıyaman'ın eğitim sorunlarını Müdürümüze ilettik dedi.

Ziyaret ile ilgili olarak AGC Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Gönen tüm paydaşlar ile çalışacaklarını belirtti.

AGC Başkanı Zeki Dişkaya’ya AGC Başkanvekili Yusuf Dündar, Genel Sekreter Burak Cansel ve yönetim kurulu üyesi Vahap Dişkaya’da eşlik etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-09-07 09:49 tarihinde yayınlandı. 3580 Defa okundu.