Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı , Kahta ilçesinde görev yapan okul müdürleriyle bir araya geldi.
Aşcı, Başkanlığında Kahta’da İstişare Toplantısı Yapıldı

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı  başkanlığında düzenlen istişare toplantısında yapılan çalışmalar hakkında değerlendirme yapılarak kültürel, sportif ve akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 ‘Çok Okuyan Çok Gezer’ projesi hakkında okul müdürlerine bilgi veren Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı , “İlimize geldiğimiz günden beri öğretmenlere, öğrencilere, velilere dokunan projeleri hayata geçirmenin gayreti içerisinde olduk. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz projelerden bir diğeri ise ‘Çok Okuyan Çok Gezer’ projesidir. Bu proje sonunda en az 200 öğrencimizi İstanbul gezisine götürmeyi planlıyoruz. Projeyle birlikte en az 60 binin öğrencimize kitap okuma alışkanlığı kazandıracağımıza inancım tamdır." diye konuştu.

İstişare toplantısı, Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurum ve okul müdürlerinin talep ve dileklerinin dinlenmesiyle sona erdi.

Kahta Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen istişare toplantısına, Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı , İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, Şube Müdürleri ve kurum müdürleri ile okul müdürleri katıldı.

Toplantı sonunda Şehit Mehmet Özbek İlkokulu’nu ziyaret eden Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, öğrencilerle sohbet ederek kitap okunması doğrultusunda tavsiyelerde bulundu.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-03-26 12:34 tarihinde yayınlandı. 969 Defa okundu.