Eğitimci Yazar Hamza Çelenk, Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen ve Şube Müdürlerini ziyaret etti
Çelenk'ten Müdür Tunçmen'e Ziyaret

Adıyaman Milli Eğitim Şube Müdürü ve Eğitimci Yazar Hamza Çelenk, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen ve Şube Müdürlerine gelenek ile modernin, dağ ile ovanın, kırsal ile şehrin, sevda ile kavganın iç içe geçtiği bu toprakların hikâyesinin anlatıldığı 'Kutanlı Gülistan' Kitabını hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleşen programda, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen ve Şube Müdürleri Mehmet Bayram, Mehmet Türk ile Mesut Çoşkun, meslektaşlarını tebrik ederek kitap hakkında analizlerde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, "Yazı yazmayı öğrenmek, her şeyden önce düşünmeyi öğrenmektir. Bu kolay gibi görünen ancak eyleme döküldüğünde zorluğunun parmak uçlarına kadar hissettiğimiz eylemi en güzel şekilde icra eden Eğitimci Yazar Hamza Çelenk'e bu güzel çalışmasından dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah yazmış olduğu bu eser diğer eğitim neferlerimize bir örnek teşkil edip cesaretlendirmesi ümidiyle, yeni çalışmalarında başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-01-25 11:59 tarihinde yayınlandı. 4862 Defa okundu.