Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman’da 2021 yılı içerisinde 8 tane “Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışması” yapılacağını kaydetti.
Havalı silahlar atıcılığında büyük başarı

Yeni Mahalle Havali Silahlar Dijital atış poligonunda yapılan “Havalı Silahlar Atıcılık Liginin ilk yarışmasında konuşan Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman’da 2021 yılı içerisinde 8 tane “Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışması” yapılacağını kaydetti.

Müsabakalara katılım sağlayan kız ve erkek sporculara başarı dileyen Keleş, atıcılık müsabakaların Türkiye genelinde 36 ilde eş zamanlı olarak yapıldığını ifade etti.

Keleş, atıcılık sporunun keyifli ve zor bir spor dalı olduğunu belirterek, "Sporcular ilk 8’e girebilmek için mücadele ediyor. Burada başarı elde eden takımlar Mersinde yapılacak olan final yarışmalarına katılacaklar. Ben müsabakalara katılan tüm sporcularımıza teşekkür ederek derece yapan sporcu ve takımlarımızı kutluyorum.” dedi. 

Müsabakalar sonrasında Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri, Diyarbakır Bölgesi Ulusal hakemlerden Yüksel İpek, Nedim Batman ve antrenör Hidayet Kahraman sporcularla hatıra fotoğrafı çekildiler.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-02-21 12:01 tarihinde yayınlandı. 4864 Defa okundu.