Kahta Eğitim Bir- Sen Kahta Şube Başkanı adayı olan Ali ihsan Köroğlu ve ekibinin çağrısına ğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan yanıt geldi.
Köroğlu'na Genel Başkan'dan Yanıt

Kahta Eğitim Bir Sen ilçe temsilciliği yönetim kurulu başkan adayı Ali İhsan Köroğlu ve   yönetim ekibi  tarafından  23 Eylül Cumartesi günü yapmış oldukları  basın açıklamasına  cevap genel merkezden geldi.

 Köroğlu  düzenlediği  basın açıklamasında, öğretmenlerin mesai saatleri dışında angarya sayılacak ve ücret ödenmeden yapılan Seminerlerde görevlendirmeye  tepki göstermişti.

 Bu  açıklamadan sonra Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın basın açıklaması yaparak genel merkez olarak yönetim kurulu kararı aldıklarını ve bu seminerlere katılmama yönünde karar aldıklarını açıkladı.

 Köroğlu konuya  ilişkin Kahta Haber'e   yapmış olduğu açıklamada, üye olsun veya olmasın tüm öğretmenlerimizin tüm öğretmenlerimizin yaşamış olduğu sorun ve sıkıntıların  takipçisi olacaklarını ifade ederek  öğretmenlerin  menfaatlerine  yönelik olarak alınan her türlü Eylem Kararlarının sonuna kadar destekçisi olacağını  söyledi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-09-29 18:49 tarihinde yayınlandı. 3504 Defa okundu.