Kahta ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Müdürler Kurulu Değerlendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantılarda okullarda yaşanan sıkıntılar masaya yatırılarak çözüm yolları üzerine istişare edildi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner, yaptığı açıklamada, Kahta ilçesinde eğitim-öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalarda okul idarecilerinin tecrübelerinin önemli olduğunu kaydetti.

Öner, ilçede eğitim-öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik eğitim camiası olarak istişare eederek çalıştıklarını belirterek, "Okullarımız ve kurumlarımızda iş ve işleyişlerin hızlanması, aksaklıkların giderilmesi ve var ise bir takım eksikliklerin tespit edilmesi konusunda okul idarecilerimizin tecrübelerinden faydalanıyoruz. 4 bölgemiz için ayrı ayrı 4 toplantı düzenledik. Bu toplantılarda okul idarecilerimiz, okul ve kurumlarımızda yaşanan, yaşanabilecek sorunları ve eğitim-öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik çözüm önerilerini paylaştı. Bu toplantılarda görüşülen konular hakkında ilgili birimlerimizce gerekli çalışmalar yapılacaktır." şeklinde konuştu.

Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip Lisesi (İHL), Gap Anadolu Lisesi, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve Borsa İstanbul Fen Lisesinde düzenlenen toplantılara okul müdürleri katıldı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-02-02 23:51 tarihinde yayınlandı. 3677 Defa okundu.