Kahta'da her çalıştığı yerde çalışkanlığı ile isim yapan, duruşu ve kişiliği ile kendine özgün bir şahsiyeti olan eğitimci Musa Yıldırım görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Musa  Yıldırım  Görevinden İstifa Etti.

En son Salkımbağı  Köyü  okulunda müdür olarak görev  yapan, öğrenci, veli  ve  köylülerin gönlünde  taht  kuran Musa  Yıldırım  görevinden istifa  ettiğini  duyurdu.

Yıldırım  istifasını  kendi  kaleminden şu  cümlelerle  duyurdu:

''Merhaba arkadaşlar... 2005 yılında başladığım çok sevdiğim öğretmenlik mesleğinde istifa ettim. 13 Yıllık Mesleğim boyunca hiçbir zaman adaleti dürüstlüğü eşitliği gözardı etmediğime inanıp vicdanımın sesini dinlemeye çalıştım. Müdürlük yıllarımda ben değil biz anlayışıyla kanun ve yönetmeliklere bağlı bir anlayışla yönetmeye çalıştım. Yurdu savunmanın en ucuz yolu eğitimdir bilinciyle görevimin ehemmiyetini bilerek çalıştım. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en iyi eğitimi sunmak için bir ekip olarak çalıştık. Allah ömür verirse bundan sonraki hayatımda ailem şirketinde müdür olarak üretim ve sanayi alanında mücadele edeceğim. Başta birlikte çalıştığım meslektaşlarıma öğrencilerimize velilerimize ve müdürlerime mesleki çalışmalarımdaki desteklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-12-20 00:14 tarihinde yayınlandı. 6788 Defa okundu.