İstanbul’da yaşayan iş adamı Hüseyin Yolcu, Kahta Vali Özbilgin İlkokulu öğrencilerinin tamamına bere ve eldiven desteğinde bulundu.
Okulun tüm öğrencilerine bere eldiven hediye  etti

Okulda zengin fakir demeden 600 öğrenciye dağıtılan bere ve eldivenler soğuk kış gününde öğrencilerin gözlerinde mutluluk parıltıları oluşmasına neden oldu.

Okul Müdürü Nazif Erkut  ‘’Şu kış gününde geleceğimiz olan çocukların yüzünde tebessüme vesile olan hemşerimiz Hüseyin Yolcu’ya yardımlarından dolayı minnettarız. Yardımları her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklarımıza ulaştı. Öğrencilerimiz eldiven ve berelere kavuşunca çok mutlu oldular. Yardımlar için hemşerimize Hüseyin Yolcu’ya okul yönetimi, öğretmenler, öğrenciler ve veliler olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.’’ İfadelerini kullandı.

Hayırsever iş adamı Hüseyin Yolcu ise ‘’ Okul müdürü dostum Nazif Erkut’un isteği üzerine memleketin çocuklarına böyle bir katkıda bulunmaktan mutluluk duydum. Memleketimin çocuklarının yüzünü güldürmek ve onları sevindirmek beni de o çocuklar kadar sevindirdi. Elimden geldiğince destek olmaya devam edeceğim.’’  dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-01-11 16:18 tarihinde yayınlandı. 3572 Defa okundu.