Hayırsever vatandaşlar tarafından bir köyün tüm öğrencilerine giysi ve ayakkabı hediye edildi. İyi ki varsınız yüreği iyilik için atan güzel insanlar..
Teşekkürler Yüreği Temiz  İnsanlar

Kahta'ya bağlı Bağbaşı (Pıleş) Köyü  Ortaokulu’na hayırseverlerden kışlık bot ve giysi yardımı geldi. Okuldaki  tüm öğrencilere bot, atkı-bere-eldiven takımı hediye edildi .

Okul müdürü Tahsin Özbek dağıtımın Covid 19 dan dolayı  temsili  yapıldığını, mesafe  ve  maske  kuralları  çerçevesinde  öğrencilere  hediyelerini  evlerinde  verdiklerini  ifade  ederek şöyle konuştu:

                “Gençler, sevgili öğrenciler kış şartları ve okulumuzdaki bazı öğrencilerin ihtiyaçlarını düşünen Kahta Spor oyuncusu  Erdi Taşkent ve eşi Serap Taşkent’in birlikte oganize ettiği, bununla birlikte Konya’da özel bir firmada çalışan işçi abileriniz ve ablalarınızın katkıları ile hepinize ayaklarınız üşümesin diye bot yardımları gönderilmiştir. Yapılan bu desteklerin sizlerin ileriye dönük olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşabilmeniz için örnek teşkil etmesini umuyoruz.

                Buradan  Konya’daki işçi abileriniz ve ablalarınıza, bu organizasyonun başını çeken Serap Hanım ve Erdi Bey’e , aynı zamanda dışardan katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-12-03 21:58 tarihinde yayınlandı. 3857 Defa okundu.