Kahta Halk Eğitim Merkezinde öğrencilere ücretsiz verilen Üniversite Hazırlık Kurslarında 104 öğrenci, çeşitli üniversitelere yerleşti.
Yüzlerce öğrenciyi üniversiteli yaptılar

HALK EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTELİ YAPTI

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün düzenlediği Üniversiteye Hazırlık Kursları, öğrencileri üniversiteli yaptı.

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ücretsiz Üniversiteye Hazırlık kurslarına devam eden öğrencilerin çoğunluğunun ön lisans ve lisans programlarına yerleşmesi kurs öğretmenlerini sevindirdi.

Öğrencilere ücretsiz eğitim veren Üniversite Hazırlık Kurslarında 104  öğrenci, çeşitli üniversitelere yerleşti.

Kahta Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fahri Doğan, “Sevgili öğrencilerimiz, uzun ve yorucu bir sınav maratonunu başardınız. Doğru ve isabetli bir tercihle  Üniversiteliler ailesine katıldınız. Gösterdiğiniz başarı için teşekkür ediyor ve sizleri yürekten kutluyorum.

 

Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır.

  

Dünyaya açık, analiz yetileri gelişmiş, sosyal iletişim becerileri yüksek, liderlik kabiliyetleri güçlenmiş nitelikli insanlar yetiştirmek Halk Eğitimi Merkezimizin temel misyonudur. 

 

Kurumumuz bünyesinde çalışan öğretmenlerimize   emeklerinden dolayı tebrik eder bu güzel başarılarını yürekten kutluyorum. Kurs süresince bize desteklerinden dolayı Kaymakam Saadettin Doğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen´e teşekkür ederiz.

Yeni eğitim öğretim yılında pandemi sürecinin el vermesi durumunda yeni yılda da hedefi olan tüm öğrencileri Kahta Halk Eğitimi Merkezimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-09-01 22:37 tarihinde yayınlandı. 4061 Defa okundu.