Adıyaman Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu 18 Mart Cumartesi günü Kahta Ziraat Odası Toplantı Salonunda toplandı.
Adıyaman Ziraat Odaları Başkanları Kahta'da Toplandı

Toplantıya Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Yaşar ÖZKAN, Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu TURANLI, Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail SÜMER, Çelikhan Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman KAYA, Gölbaşı Ziraat Odası Başkanı Doğan GÜVEN, Sincik Ziraat Odası Başkanı Kadir ALTINTEL ve Samsat Ziraat Odası Başkanı Kadir KUŞTEPE katıldı.

Kahta Ziraat Odasında gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Yaşar Özkan, toplantının ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diledi. Başkan Özkan Kahta Ziraat Odası toplantı salonunda gerçekleştirdiğimiz toplantıda ilimizin başlıca sorunları olan gübre ve ilaç sıkıntıları, tarımsal sulama projeleri (GES) ,depremzedelere yapılabilecek yardımlar, tarımsal girdilerdeki fiyat artışları ve bir çok konular ele alındı. Biz Ziraat Odası Başkanları olarak sorunlarımızı bir rapor haline getirerek en üst makamlara sunacağız dedi.

Ayrıca,18 Martta Kahta Ziraat Odası ev sahipliğinde yapılan İl Kongresinde  Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Yaşar ÖZKAN , Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu TURANLI, Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail SÜMER ve Sincik Ziraat Odası Başkanı Kadir ALTINTEL üst kurul delegeliğine seçildi.

Kongre ile ilgili açıklamada bulunan Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Yaşar ÖZKAN, Kongremiz ülkemize ve ilimize hayırlı uğurlu olsun dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-03-20 11:41 tarihinde yayınlandı. 1491 Defa okundu.