AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adaylığını duyuran Ramazan Çakmak, adaylık başvurusu için Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu görevinden istifa etti.
Çakmak, adaylık için istifa etti

İş adamı  ve siyasetçi  Ramazan Çakmak, 2019 Mart Yerel Seçimlerde  AK  Partide  adaylığını açıkladı. Halkın büyük bir  desteğinin arkasında olduğunu,  aday  olduğu  taktirde  partinin en son aldığı oyların üzerine binlerce  oy ekleyerek  AK Partinin  bayrağını  zirveye  dikeceğini  söyledi.

Çakmak, seçim sürecinin başladığını, aday adaylığı büyük bir  onurla yürütmüş olduğu Adıyaman Ticaret ve Sanayi  Odası meclis ve yönetim kurulu  üyeliğinden istifa ettiğini  duyurdu.

AK  Parti çatısı  altında bulunmanın bir  şeref  olduğunu, tek amacının halka  hizmetkar  olarak  bu  ilçeye  daha güzel bir  yaşam alanı açmak olduğunu  kaydederek, bu dava için  her  türlü bedeli  ödemeye  hazır   olduğunu, uzun  yıllar  boyu  beraber  çalıştığı Adıyaman Ticaret ve Sanayi  Odasındaki  tüm   arkadaşlarına  teşekkür ederek    görevi  bıraktığını söyledi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-07 09:03 tarihinde yayınlandı. 4152 Defa okundu.