Kahta Ziraat Odası Başkanlığı girişimleri sonucu Kahta Çiftçilerine Yönelik İndirimli Faiz Kredi Protokolü İmzalandı.
İndirimli Faiz Kredi Protokolü İmzalandı

Türkiye İş Bankası bölge yetkilileri Gazinatep Tarım Bölge Müdür Yardımcısı Eyüp DİNÇKALMIŞ, Kahta Şube Müdürü Ogün KARABULUT,, Kahta Şube Yetkilisi Murat KUŞTEPE, Tarım Yetkilisi Serkan İLBASAN, Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu TURANLI’ yı ziyarette bulundu.
Girdi fiyatlarının yükseldiği ve pandemi süreci gibi bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde Kahta Ziraat Odası Başkanlığı olarak, Türkiye İş Bankası ile indirimli faiz kredi protokolü imzalandı.
Oda üyelerimize özel çiftçi kredilerinde indirimli faiz oranı, TARSİM poliçelerinde indirim, traktör kredisi, tarım ekipman kredisi, pick-up türü arazi taşıt kredisi, seracılık işletme ve yatırım kredisi, hayvancılık sektörüne yönelik kredi, tarımsal arazi kredisi, TMO makbuz senedi kredisi, İMECE kart kredisi hizmetleri Kahta İş Bankası tarafından verilecektir.
Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu TURANLI, bu zor süreçte çiftçilerimizin daha rahat bir şekilde girdi temini ve tarım ekipmanı alımını sağlamaları için çalışacaklarını dile getirerek, İş Bankası yetkilerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı, oda başkanlığı ve çiftçiler adına teşekkür ederiz dedi

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-06-08 15:53 tarihinde yayınlandı. 3684 Defa okundu.