TürkiyeYüzyılı'na imza atacağımız bu yeni dönemin aziz milletimize ve Adıyaman'ımıza hayırlı olmasını diliyorum.
Kurt: “Türkiye İçin” tüm gücümüzle

Kıymetli dostlar, 25 yıla yakın bir zamandır gazeteniz Star'da sosyal güvenlik, çalışma hayatı, iş sağlığı güvenliği, ekonomi ve vergi konularında köşe yazıları yazıyorum.

EYT, Kıdem Tazminatı, Emeklilik, Vergi, Sosyal Güvenlik gibi birçok konuda en doğru ve güncel bilgiyi bu köşeden sizlerle paylaştım.

Gün geldi depremin gizli kahramanlarını yazdım, gün geldi Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği bölgelerin ihtiyaçlarını, kahramanlarını yazdık. Gün geldi çadır kentler ve konteyner kentlerdeki yaşamı, hayalleri yazdık, mahalle mahalle, köy köy, sokak sokak talepleri dinledik.

AK Parti olarak Bakanlarımızın ve Genel Başkan Yardımcılarımızın koordinatörlüğünde, MKYK Üyelerimiz, Milletvekillerimiz, Belediyelerimiz ve Ak Gençlik (Cemre'ler) ile adeta bölgeye kamp kurduk, ihtiyaçları tespit ettik ve bölgeye yoğun bir destek başlattık.

Yönetiminde olduğum TÜRES, ASKON gibi önemli STK'larımızla sahada depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olduk.

Bugün de biraz siyaset yazayım istedim, zira Aziz milletimize hizmet yolunda yeni bir döneme daha giriyoruz.

#TürkiyeYüzyılı'na imza atacağımız bu yeni dönemin aziz milletimize ve Adıyaman'ımıza hayırlı olmasını diliyorum.

TürkiyeYüzyılı'nın inşası ve #YeniTürkiye yolunda, Ak Parti'miz tarafından baba ocağım, memleketim, sokaklarında koşturduğum, parklarında oynadığım, ilkokulu, ortaokulu ve liseyi okuduğum kadim şehir Adıyaman 'dan 28. dönemde AK Parti Milletvekili adayı olarak gösterilmiş bulunmaktayım.

Adıyaman'dan milletvekili adaylığımızın ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Beni Adıyaman 'dan 28. dönemde AK Parti Milletvekili adaylığına layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Merkezimize şükranlarımı sunuyorum.

Seçim çalışmalarımız süresince birlikte omuz omuza çalışacağımız AK Parti Adıyaman Milletvekili Adaylarımız Dr. İshak Şan, Mustafa Alkayış, Hüseyin Özhan ve Ziya Polat arkadaşlarımıza, ülkemize ve şehrimize adaylıklarının hayırlı olmasını diliyorum.

27. Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz Ahmet Aydın, Halil İbrahim Fırat ve Muhammed Fatih Toprak vekillerimize Adıyaman'ımıza bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyorum. Gönül adamı, ağabeyim Yakup Taş Vekilimize de Allah'tan rahmet diliyorum.

Güzel memleketim Adıyaman 'a ve Adıyamanlı hemşehrilerime milletvekili olarak da hizmet edecek olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum.

Bugüne kadar SGK Başmüfettişi, Sosyal Güvenlik Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanı, Öğretim Üyesi, Gazeteci-Yazar, Yönetici ve İş Adamı, Ak Parti'de MKYK üyesi, Genel Merkez Ekonomi Başkan Yardımcılığı ve Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı görevlerinde edindiğim bilgi, tecrübe ve deneyimlerimi, Adıyaman'ımızın deprem sonrası yeniden imar ve ihyasında kullanarak, bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde, tüm gönül dostlarımızla Adıyaman'ımıza en iyi şekilde hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz.

İstihdamın artırılması ve geliştirilmesi, işsizliğin önlenmesi, gelir ve refah yaratılması, iş dünyasının Adıyaman'ımıza yatırım yapması, işsizlikle mücadele, ekonomik kalkınma en önemli çabamız olacaktır.

Öyle bir kazanacağız ki Türkiye kazanacak, Adıyaman kazanacak.

Medeniyetler beşiği, kadim şehrimiz Adıyaman'ımıza ve kıymetli hemşehrilerime hizmet edebilmek, Adıyaman'ımızı Türkiye Yüzyılı'nda şaha kaldırmak için yola çıkıyoruz.

Türkiye İçin, Adıyaman İçin Tüm Gücümüzle çalışacağız.

Gerek arayarak, gerek mesajla ve gerekse de sosyal medya üzerinden adaylığımızı tebrik eden tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-04-11 10:37 tarihinde yayınlandı. 1342 Defa okundu.