Kahta Ziraat Odası üyelerinin tarımsal işletme ve yatırım kredileri ile Hasat Kart ihtiyaçlarının Şekerbank TAŞ tarafından karşılanması için işbirliği protokolü imzalandı.
Oda Başkanlığı Şekerbankla Protokol İmzaladı

Konu ile ilgili açıklama yapan Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu  Turanlı ahta Ziraat Odası üyelerinin tarımsal işletme ve yatırım kredileri ile Hasat Kart ihtiyaçlarının Şekerbank TAŞ tarafından karşılanması için işbirliği protokolü imzalandı.

İmza Protokolüne Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı,  Şekerbank  T.A.Ş  Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Mehmet Cingöz, Bölge Krediler Müdürü ve banka personelleri yer aldılar.

Ziraat Odası tarafından ilgili Adıyaman şube müdürlüğüne yönlendirilen müşterilere kullandırılacak tarımsal işletme ve yatırım kredileri ile hasat kart uygulamalarını  belirlemektedir. Protokolün konusu, ilgili şube tarafından Kahta Ziraat Odası Başkanlığı üyelerine  kullandırılacak krediler ve uygun görülecek üreticilere dağıtımı yapılacak hasat kartlara ilişkin işlemleri kapsamaktadır.

Çiftçilerimizin girdi maliyetlerini karşılayabilecek limitlerde kredileri çekileceğini, bu yapılan protokolün bölge çiftçimize hayırlı olmasını dileriz.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-03-22 15:42 tarihinde yayınlandı. 1162 Defa okundu.