Adıyamanlılar Vakfı ve Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) tarafından 18-22 Ekim tarihlerinde İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek olan Adıyaman Tanıtım Günleri için, ADIFED Başkan Abdurrahman Dursun istişarelerini sürdürüyor.
Adıyaman Tanıtım Günleri için geri sayım

Adıyaman Tanıtım Günleri etkinliğinin sorunsuz gerçekleştirilmesi için yoğun çaba harcayan Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı ve Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Abdurrahman Dursun, çalışmalarına istişarelerine ara vermeden devam ediyor. 

    Başkan Dursun,  Adıyaman’da Adıyaman Valisi Nurullah Kalkancı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Adıyaman Tanıtım Günleri’nin devam eden hazırlıklarıyla ilgili son durum değerlendirildi, çalışmalar masaya yatırıldı.

  Ziyarette, AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyamanlılar Vakfı Başkan Vekili Abuzer Korkmaz da hazır bulundu.

 Dursun ve beraberindekiler, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin’i de makamında ziyaret etti. Ziyarette, çalışmalar ele alındı.

 ADIYAMAN’IN “GÜZELLİKLERİ” İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Adıyaman’ın kültürü, sanatı, folklorü ve bütün güzellikleri İstanbul’da buluşacak.

Güneşin en güzel doğup battığı yer olan Adıyaman'ın tanıtım günleri 18-22 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Adıyamanlılar Vakfı ve Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) tarafından ortaklaşa düzenlenecek “Adıyaman Tanıtım Günleri”, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Dört gün sürecek Adıyaman Tanıtım Günleri organizasyonunda, Adıyaman’ın tarihi, coğrafi, kültürel ve ekonomik değerleri ulusal ve uluslararası alanda tanıtılacak.

 Adıyaman'ın birbirinden lezzetli yöresel yiyecekleri, yemekleri ve el işi ürünleri, tanıtım günleri kapsamında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-08-28 10:16 tarihinde yayınlandı. 634 Defa okundu.