Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Fen İşleri Müdürlüğü’nün asfalt yol çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.
Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Kahta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ekipleri çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendiren ekipler ilçe genelinde bozuk yolları onarmanın yanı sıra yeni yollar açarak da ulaşımı kolaylaştırıyor. Bulduğu her fırsatta ekiplerin çalışmalarını denetleyen Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Fen İşleri Müdürlüğü’nün yol çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

  'YOL ÇALIŞMALARINA AĞIRLIK VERECEĞİZ'

ilçe sınırları içerisinde yol çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade eden Başkan Turanlı, "Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana vatandaşlarımızın belediye hizmetlerinden eksiksiz yararlanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan en çok talep yollarımız için geliyor. Yol ekiplerimiz de gece gündüz demeden büyük bir gayretle çalışıyorlar. Belediyemizin sınırları içerisinde merkezde kalan ve merkez dışı mahallelere ait yollarda beton asfalt sathi kaplama işlemlerini zaman içerisinde gerçekleştireceğiz. İlçede bozuk yol bırakmayacağız" diye konuştu.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-06-20 10:48 tarihinde yayınlandı. 1925 Defa okundu.