Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak, İstanbul’daki Adıyaman dernek ve vakıflarla istişare toplantılarında bir araya gelmeye devam ediyor.
Aybak, çalışmalara  devam ediyor

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak’ın başlattığı istişare toplantıları devam ediyor. Her hafta düzenli olarak İstanbul’daki Adıyaman sivil toplum kuruluşları ile kahvaltılı istişare toplantılarına bir araya gelen Aybak, Sincik ilçesi dernek ve vakıf temsilcilerini ağırladı.

Adıyamanlılar Vakfı’nın Bağcılar’daki genel merkezinde düzenlenen toplantıya, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak, Vakfın Başkan Yardımcıları Cuma Durak, Mehmet Yalçın, Hasan Demir, Ahmet Akay, yönetim kurulu üyeleri Zeki Sever, Ekrem Akarslan, İstanbul’daki Sincik dernek ve vakıflarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Aybak, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.  İstanbul’daki Adıyaman STK’larının görüş ve önerilerinin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Aybak,”Bu toplantılardaki amacımız, hemşehrilerimizi görmek, onlarla tanışıp görüşlerinden, önerilerinden faydalanmak. Daha çok işbirliği yapıp, daha fazla gencimizin eğitimine destek olmak istiyoruz. Burada birlik ve beraberlik çok önemli.” dedi.

Vakfın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapan Aybak, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Toplantıda söz alan Sincik dernek vakıflarının yöneticileri de görüş ve önerilerini dile getirdi. Dernek ve STK yöneticileri, toplantıyı düzenleyen Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak ve yöneticilere teşekkür etti.

Haber: Yusuf Atlıhan

Editör: Yusuf ATLIHAN

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-12-08 16:18 tarihinde yayınlandı. 2209 Defa okundu.