Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan: Yama bakım ve onarım çalışmalarımızın Merkez ilçe ve 8 ilçemizde 4 ayrı ekiple mezralarla birlikte yaklaşık 960 yerleşim birimimize hizmetleri devam ediyor.
Başkan Erdoğan: 960 yerleşim yerine hizmet götürmek görevimiz

Yapılan çalışmalar ile ilgili  haber  merkezimize  bilgi veren Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan şunları kaydetti:

''Bulunduğumuz gurup yolu merkezin en büyük gurup yolu olduğu bu yolda kum ocaklarında çalıştığı bir yol hem de 10-15 köyümüzü kapsayan köylerimiz Elmacık, Kayalı, Yeşilova, Batalhöyük, Ekinci Köristan köylerimiz kapsayan gurup yoludur.

Bu yolun bakım ve onarımını yapıyoruz. İl genel meclis Bsk. Vekili Şeyh Mehmet Kılınç ve  Elmacık köyü muhtarı Mehmet Sarıkaya ile yolu inceliyoruz kışa girmeden önce bütün köy yollarımızın bakım ve onarımın yapıyoruz.

    Cumhurbaşkanımızın sayın Recep Tayip Erdoğan’ın destek ve talimatlarıyla  köylerimiz şehirlerle aynı olacağını  il özel idaresi ekibimiz  çalışmalarını tüm hızıyla devam ediyor.

 Özellikle asfalt ekibine ve teknik elemanlarına teşekkür ediyorum.

 İl Genel meclisinin aldığı doğru kararlarla millet vekillerimizin ve teşkilatımızın çalışmalarıyla sayın valimizMahmut Çuhadar’ın onayıyla genel sekreterimizin sevk ve idaresiyle gece gündüz sahada çalışmalarımızı devam ediyoruz.''

 

 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-09-30 23:47 tarihinde yayınlandı. 1588 Defa okundu.