İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, yaptığı açıklamada, 2018-2019 yılı kapsamında yol yapım çalışmaların ara vermeden devam ettiğini söyledi.
Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Erdoğan, açıklamasında,  Adıyaman İl Özel İdaresi Yol Ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü yönetiminde il merkezi ve ilçelerinde yol ağında olan 2019 yılı İl Özel İdare ve Köydes yatırım programı kapsamında, asfalta hazır hale getirme, stabilize işlemleri, kilitli parke kaplama imalatları, 1.ve 2. kat asfalt kaplama işlemleri, çeşitli sanat yapıları (taş duvar, kutu menfez, yollara boru döşenmesi vb.) ve sonbahar kış aylarında yağan şiddetli yağışlar sonrasında ulaşımı aksayan yolların program dışında atet kapsamında onarılması işlemleri yapıldığını kaydetti.

Erdoğan, İl Genel Meclis üyeleri olarak, 449 köy ve 508 mezranın ve bağlı mahallelerine hizmet götürebilmek için 7/24 saat durmadan hizmet götürmenin uğraşısı içerisinde olduklarını vurgulayarak, "Yatırım programı yapılırken İl Genel Meclis üyesi arkadaşlarımızın, ilimizin önceliklerine göre hassas davranıp bütçe yapması nedeniyle kentimiz bir çok alanda güzel hizmetlere kavuşmaktadır. Bizlerin bir tek amacı var;  kırsal kesim ile kentler arasındaki hizmet eşitliğini sağlayıp, daha çok yaşanılabilir hale getirmektir. Öte yandan onay mercisi Sayın Valimiz Aykut Pekmez ve Sevk ve idareden Sorumlu Genel Sekreterimiz Sayın Sami Işık ve tüm ekibiyle iyi bir performans sergileyip ilimize kaliteli ve verimli hizmetlere vesile olmuşlardır, başarıların devamını dilerim."

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-10-01 19:16 tarihinde yayınlandı. 1968 Defa okundu.