Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet" olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı programda, Adıyaman'da silahlı örgütlerin olduğunu iddia ederek ne yapmaya çalışıyor? Önce Daiş ile adı anılan Adıyaman şimdi neden Selefi derneklerin silahlandığını söylüyor?
Cübbeli Adıyaman'ı Hedef Gösterdi

Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet" olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı programda, silahlandığını iddia ettiği Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı. Cübbeli Ahmet, "Bunlara kaynak dışarıdan geliyor. Körfez ülkelerinden para geliyor" dedi. Ahmet Hakan ise Cübbeli Ahmet'in sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programına konuk olan Cübbeli Ahmet, Selefi dernekleri ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.
"SOSYAL MEDYA HESAPLARINI KAPATMAYA BAŞLADILAR
"Ahmet Mahmut Ünlü, "Silahlanan Selefi dernekler" iddiası ile ilgili savcılığa verdiği bilgilerle ilgili olarak, "Ben adres veremem dedim ama biliyorum da veremem demedim. Bilmediğim için veremem dedim. Ben Adıyaman'daki adresi aklımda tutmadım. Bunlara kesin kaynak dışarıdan geliyor. Körfez ülkelerinden kesin para geliyor. Biz bu süreci başlatınca sosyal medya hesaplarını bir bir kapatmaya başladılar." ifadelerini kullandı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-11-26 12:19 tarihinde yayınlandı. 5349 Defa okundu.