Adıyaman il genel meclis başkanı Mehmet Can Erdoğan, Adıyaman'da yapılan ve yapımı devam edilen hizmetler ile modern bir şehre kavuştuklarını söyledi.
Erdoğan, Artık Modern Bir  Adıyaman Var

Erdoğan açıklamasında :

Ülkemizde her alanda olduğu gibi sağlık alanında da gelişmeler her geçen gün artmakta. Türkiye'de ve Adıyaman'da sağlık alanında yaşanan bu gelişmelerin doğrultusunda köylerimize de bunu yansıtmaya çalışıyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2002'den bu yana köylerimizinde şehir standartlarında gelişme kaydetmesi için hükümetimiz var gücüyle çalışmaktadır. Bugün köylerimizde şehir merkezlerini aratmayacak donanımda 400 metrekarelik ve standart bir projeye sahip sağlık ocaklarının yapımına devam etmekteyiz.

Bugün köylerimizde yapımına devam edilen sağlık ocaklarının inşaat alanında incelemelerde bulunarak, devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldık. Az öncede değindim üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2002'de iktidara gelen Ak Parti Hükümetiyle beraber köylerimizin şehir merkezlerinden farksız bir görünüme kavuşması için çalışmalar devam etmekte. İnanıyoruz ki Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde köylerimizin daha da modern bir görünüm kazanacaktır.

Böylesine güzel hizmetlerin ilimizde gerçekleştirilmesinde emeği geçen Hükümetimize, Valimiz Sayın Aykut Pekmez'e, ilimizde gerçekleşen tüm hizmetlerde 7/24 durmadan çaba gösteren Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Aydın'a ve Milletvekillerimize ilimiz adına teşekkür ederim.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-06-06 16:10 tarihinde yayınlandı. 2674 Defa okundu.