Daha önce Kahta Belediyesinde makine ikmal sorumlusu ve Fen İşleri Müdürlüğünde görev alan Makine Yüksek Mühendisi Erhan Balık, Adıyaman Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nde atandı.
Erhan Balık yeni görevine başladı

Erhan Balık Tarihinde Adıyaman Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nde; Tüm kamudaki yatırımların projelendirilmesi, fizibilite çalışmalarının yapımı, kontrol, incelemelerin yapılması ve hazır hale getirilmesini sağlamakla görevli olan Proje Ve Yapım Şube Müdürlüğü’ne atandı.

Makine Mühendisi Erhan Balık,  Kahta İlçesinde doğdu; İlkokulu, yeni adı ile Hürriyet İlkokulu, sonra da ortaokulu ve liseyi Kahta Anadolu Lisesi’nde okul derecesi  ile bitirdi. Girmiş olduğu üniversite sınavında; İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandıktan sonra, mezun olup Adıyaman İli Merkez de özel sektörde çalıştı. Kahta Belediyesinde işe başladı ve uzun yıllar hem idarecilik, hem de çeşitli birimlerde çalıştığı esnada aynı zamanda Anadolu Üniversitesi  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 23 Ocak 2020 yılında Adıyaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne  tayinini aldıktan sonra Proje ve Yapım Şube Müdürlüğü’nde Kontrol mühendisi olarak çalışmaya başladı. 28.12.2021 yılında Yeni adı ile Adıyaman Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nde Proje ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı. İyi derecede İngilizce ve ayrıca Almanca bilmektedir. 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-01-04 15:48 tarihinde yayınlandı. 4187 Defa okundu.