Kahta Gençlik Merkezi Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Kahta İlçe Müftüsü Rıfat Çevik'i ziyaret etti.
Gençlik Merkezi'nden Kahta Müftülüğüne Ziyaret

Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Kahta  Gençlik Merkezi Müdürü, Gençlik Liderleri  ve Eğitmenler Kahta Müftüsü Rıfat Çevik’i makamında ziyaret etti.

Günün anlam ve önemine binaen Müftü Çevikle sohbet eden Gençlik Merkezi  Müdürü M.Nebi Bulut, Kahta Müftülüğü ile bir çok projede ortak   hareket ettiklerini, kuruma görevlendirme ile gelerek manevi danışman olarak çaba gösteren müftülük personelinin gençlere  abilik yaptığını ve ortak dertlerinin gençlik olduğunu söyledi.

Müftü Rıfat Çevik  ziyaretten duyduğu memnuniyetini şöyle dile getirerek, bu güzel günlerinde nezaket ziyaretinin kendilerini ve kurum çalışanlarını mutlu ettiğini belirtti.

Çevik,’’ Kahta  Müftülüğü olarak her zaman Gençliğin yanında olmak için kurum bünyesinde birimleri olduğunu, diğer resmi kurumların çoğu ile protokol imzalayarak ortak çalıyoruz. Bundan sonra da aynı çaba ve gayretleri arttırarak devam ederek, Gençlik Merkeziyle ortak proje ve programlarda bulunmak istiyoruz. İki kurum olarak müşterek çalışmaları yapmayı arzuluyoruz.

Ziyaret Müftü Çevik’e hediye  takdimi ile son buldu.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-10-06 16:21 tarihinde yayınlandı. 2864 Defa okundu.