Kahta Devlet Hastanesi doktor ve hastane personeli arasında meydana gelen kavgada bir açıklama da Osman Yalçın'dan geldi.
Kavga olayında  yeni açıklama

Doktor  ile  kavga eden  Osman Yalçın kendi  sosyal paylaşım hesabından konuyla  ilgili  yaptığı açıklamayı  yayınlıyoruz.

KAMUOYUNA

Bugün yaşanan hadiseden dolayı açıklama yapma gereği duydum.

Olaydan bir gün önce Doktor Şevket Ergun Güzel, Başhekimlik çıkış kapısından çıkarken karşılaştık. “Bana dik dik bakma, göz hapsine alma beni” gibi ifadeler kullandı. Aynı gün bana “Bi ara odama gelsene” dedi.

Bir gün sonra poliklinik koridorunda karşılaştığımızda “Seni çağırdım, niye gelmedin” diye sordu. Bende bir sorununuz varsa buyurun siz gelin dedim. Ondan sonra görev yerime döndüğümde orda beni beklediğini gördüm. Bana “Sen gelmeyince ben geldim” dedi. Dışarıda konuşalım dedi. Dışarı çıktık. Yürürken konuştuğumuz sırada “Arabama biner misin” dedi.

Arabasına bindiğimizde gayet soğukkanlılıkla “Hocam hayırdır mesai saati içinde nereye gidiyoruz?” dedim. “Seninle bir tur atıp geleceğiz” dedi.

Daha sonra hastaneye 300 metre mesafede bulunan boş bir arazide durdu. Araçtan indik. Bana küfür ve hakaretlerde bulundu. Daha sonra da yumruk attı. Bende can havliyle kendimi korumak amacıyla karşılık verdim. Ondan sonra beni itekledi. Biraz boğuştuktan sonra bırakıp hastaneye geri döndüm. Arkamdan araçla gelip beni tahrik ederek tekrar aracına binmemi istedi. Bende belanı benden bulma diyerek görev yerime geri dönüp, idarecilerime durumu anlattım.

Daha sonra acile giderek tedavi oldum, Darp Raporu aldım. Hakkımdaki suçlamaları tamamen iftiradan ibarettir.

Saygılarımla. 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-02-27 09:46 tarihinde yayınlandı. 7593 Defa okundu.