Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri için Kahta Gençlik Merkezinde koruyucu maske üreten gençleri ziyaret ederek teşekkür etti.
Kaymakam Doğan'dan Gençlere  Teşekkür

Kahta  Gençlik Merkezi  Koronavirüs'e  karşı  amansız  mücadele  veren  sağlık ekipleri  ve  güvenlik güçleri  için koruyucu yüz  maskesi  üretiyor. 

Kahta  Kaymakamı Saadettin Doğan, Kahta  Gençlik Merkezini ziyaret  ederek yapılan çalışmaları  yerinde  inceledi.  Ülkenin zor  günler  yaşadığını, fakat  daha  öncede  olduğu gibi  bu imtihanda da  halkın birlik ve  beraberliği  ile  başarılı bir  şekilde  çıkacaklarını  belirterek, gençlerin  burada ki yaptıkları  çalışmaların takdire  şayan  olduğunu  söyledi.

Kaymakam Doğan, gençlerin bu çalışma ile  tarafını  belli ettiklerini, çok zor  şartlarda  halk için çalışan sağlık  ekipleri  ve güvenlik  güçleri  için yapılan bu yüz  koruyucu  maskelerin sahada çalışanlar için çok önemli olduğunu, devlet ve milletin beraber  göğüslediği  bu  sürecin yakın zamanda biteceğini  ümit ettiklerini  ifade  ederek gençlere  teşekkür  etti.

Kahta  Gençlik Merkezi Müdürü  M.Nebi Bulut ise  ziyaretlerinden  ve desteklerinden  ötürü  Kaymakam Doğan'a  teşekkür  etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-04-13 13:50 tarihinde yayınlandı. 3052 Defa okundu.