İş insanı Halil Karaman Kahta Marangozlar ve Mobilyacılar Sitesi Başkanlığı için adaylığını düzenlediği basın açıklaması ile duyurdu.
Marangozular Sitesine Adaylığını Açıkladı

Halil Karaman  basın mensuplarına  şu açıklamada bulundu:

Kooperatifimizin Pazar günü (20.06.2021) tarihinde yapılacak olan seçimlerinde arkadaşlarımın ısrarlı teklifleri üzerine ve bu görevi yerine getireceğim inancı ile aday oldum.

Arkadaşlarımız ile birlikte üyelerimizin haklarını her zaman savunarak birlik ve beraberlikten vazgeçmeden ekibimizle yola çıktık. Hep birlikte güçlü bir kadro ile çıktığımız bu yolda tüm üyelerimizin desteğini bekliyoruz. Başta bizimle birlikte bu yola çıkan arkadaşlarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarımız kooperatifimizi daha güçlü kılmak, üyelerimize daha iyi hizmet sunmak için yola çıktık. Bu düşünceyle hizmetlerimizi yürüteceğiz. Kooperatifimiz bünyesindeki tüm esnaf arkadaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak ve kooperatifimizin üyelerine günlük yaşamdaki sorunlarını asgari seviyeye indirmek için mücadele edeceğiz. Ben ve ekip arkadaşlarımız bu konuda son derece inançlı ve azimliyiz. Esnaf ve sanatkârlarımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde görev süresince tüm üyelerimizle birlikte el ele omuz omuza vererek tüm sorunlarımızın üstesinden geleceğimizin inancındayım. Üyelerine değer veren, her zaman yanında olan, haklarını savunan ve koruyan bir anlayışı prensip edinip, birlik ve beraberliğimizi sağlamak hep beraber bir güç olmak, güzellik, kardeşlik içinde sanatımızı icra edeceğimiz bir zemin oluşturmak için adayım. Şu andaki mevcut başkana ve bundan önce hizmet etmiş tüm kooperatif başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Biz bu yola başkalarını karalamak için değil, hizmet etmek inancı ile bu yola çıktık. Seçim sonucu ne olursa olsun kazanan kooperatifimiz olsun. Kazanan Kahta’mız olsun.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-06-14 20:08 tarihinde yayınlandı. 2482 Defa okundu.