HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, üç yıl önce vefat eden partisinin genel başkan yardımcılarından Mehmet Yavuz'un Adıyaman'ın Kahta ilçesindeki kabrini, ölüm yıl dönümünde ziyaret etti.
Mehmet Yavuz Kabri Başında Dualar ile Anıldı

Yılmaz, beraberinde HÜDA PAR İl Başkanı Mustafa Yetiş ve partililerle 9 Ağustos 2019'da böbrek rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yavuz'u anma programına katılmak için Yeni Mahalle Mezarlığındaki kabrine gitti.

Okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinden sonra  HÜDA PAR İl Başkanı Mustafa Yetiş'in selamlama ve Merhum Mehmet Yavuz'u anlatan konuşması ve daha  sonra Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı konuşmalar yaptı. 

Yavuz'un hocası ve dava arkadaşı Mehmet Cömert hüzünlü cümleler ile   onun hayatından ve anılardan söz etti.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, yaptığı konuşmada  Yavuz'un hayatından ve siyasi çalışmalarından kesitler anlatarak, 46 yıllık yaşamına çok şeyler sığdırdığını, her yönü ile örnek alınacak ve unutulmayacak br şahsiyet olduğunu dile getirerek ona Allah'tan rahmet diledi.

Mezarlıktaki Yavuz'u anma programına Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, HÜDA PAR İlçe Başkanı İrfan Demiral, , partililer, ailesi ve arkadaşları katıldı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-08-10 17:20 tarihinde yayınlandı. 1826 Defa okundu.