Kahta 02 Spor Kulübü Başkanı Musa YILDIRIM, sosyal medya hesaplarından bu akşam istifa ettiğini açıkladı.
SON DAKİKA! Büyük Başkan Musa YILDIRIM İstifa Etti!

SON DAKİKA! Büyük Başkan İstifa Etti!

Kahta 02 Spor Kulübü Başkanı Musa YILDIRIM, sosyal medya hesaplarından bu akşam istifa ettiğini açıkladı. 

İstifa nedeni ile ilgili  kamuoyuna açıklamada bulunacağını açıklayan efsane başkan Yıldırım'ın istifa haberini Kahta 02 Spor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından şu mesaj ile duyurdu:

KAMUOYU BİLGİLENDİRME

Kulüp başkanımız Musa Yıldırım bugün itibariyle görevinden istifa etmiştir. İstifa sebeplerini ve gelişmeleri önümüzdeki günlerde açıklayacaktır.

Başkan Yıldırım Neler Yaptı?

Kahta 02 Spor Kulübü'nün bal ligine geçmesi ile birlikte kolları sıvayarak çalışmalara büyük bir hızla başlayan Musa YILDIRIM ligdeki en iyi futbolcuların  transferleri, malzeme eksikliklerinin temini, topuk yaylasında kamp gibi bir çok kulübün hayal edip de ulaşamadığı başarılara imza attı. 

Çok kısa bir zamanda Kahta 02 Spor Kulübü'nün kurumsal kimlik çalışmaları ile tanınırlığını ve kalitesini Kahta tarihinin gördüğü en yüksek konuma getirmeyi başarmıştır. 

90 Yıllık Kahta yönetiminin taliplileri ve yöneticilerinin yapamadığını başaran Yıldırım, kısa sürede ligde hızla yükselerek "#Hedef3Lig" sloganı ile bal liginin en güzide takımı olmasına vesile oldu. 

Kısa sürede zirveye çıkan takım, COVID-19 süreci nedeni ile son 4 maç oynanmadı. TFF'nin aldığı karar ile Ligin 1. sırasında olan Kahta 02 Spor Kulübü, tarihi boyunca bir ilke daha imza atarak 3. Lig'e geçmeye hak kazandı. 

Bu süreçte büyük emek, maddi ve manevi destek sağlayan Eğitimci ve İş Adamı Musa YILDIRIM'ın istifa nedeni kamuoyu tarafından büyük bir merak ile beklenmektedir. 

Başkan Musa YILDIRIM'ın açıkalamalarını beklemekteyiz.

Editör: Kahta Spor

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-07-24 22:40 tarihinde yayınlandı. 12409 Defa okundu.