20 yılı aşkın süreden beri TEMA ilçe temsilciliği görevini yürüten, siyasi parti çalışmalarında bulunduğu için görevi bırakan Ziraat Mühendisi Mehmet Çelebi 'ye vakfın genel merkezinden teşekkür belgesi verildi.
TEMA İlçe Temsilciğine Teşekkür Belgesi

Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı ya da kısaca TEMA' da  23 yıldan beri  aralıksız  çalışma yapan, bir  fidanın dikilmesi, daha yeşil bir  dünyanın yeni nesillere  bırakılması 

için gecesini gündüze  katarak tamamen gönüllülük esası üzerine  severek  bıkmadan çalışan Ziraat Mühendisi Mehmet Çelebi Kahta TEMA temsilciği görevini  siyasi  parti  çalışması  ve  görevinden  dolayı  üzüntü ile  bıraktığını  duyurdu.

Vakfın genel merkezi  tarafından gönderilen teşekkür  belgeyi TEMA Adıyaman temsilcisi Doçent Dr. Ahmet Çelik   takdim etti. Doçent Çelik, Kahta  Temsilcisi  Mehmet  Çelebi'nin yaptıklarını  anlatmanın imkansız  olduğunu, tek cümle  ile  onun bir doğa hayranı  olduğunu  ifade  ederek teşekkür  etti.

Kahta  İlçe  Temsilcisi  Mehmet Çelebi  ise, sadece  ilçe  temsilciliği  görevini     bıraktığını, her  zaman her yerde  TEMA  bayrağı  altında  yapılacak  tüm çalışmalara  katılacağını, bir  üye  ile  temsilcilik  arasında pek fark  olmadığını, her kesin kalbinin aynı duygular  ile atarak gönülden kopan duygular ile  daha iyi  nefes alacak bir  dünya  için mücadele  ettiğini  söyledi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-02-12 11:17 tarihinde yayınlandı. 6194 Defa okundu.