AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Toprak'tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetin kuruluşunun 95’inci yıl dönümünü kutlamanın haklı gururu, heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Milletvekili Toprak, mesajında şunları kaydetti:

 “Tarih boyunca eşine az rastlanan kahramanlık destanıyla istiklaline ve istikbaline sahip çıkan Aziz Milletimiz, geçmişte olduğu gibi, günümüzde de birlik ve beraberliğini koruyarak birbirine aynı şekilde kenetlenmiş, sarsılmaz bir irade ve direniş ruhuyla her türlü işgal girişimi karşısında durmuştur. Canları pahasına bize bu toprakları vatan yapan ecdadımızın emaneti olarak, gelecekte de ülkemizi daha mutlu yarınlara ulaştırmak öncelikli hedefimiz olmalıdır. Unutulmamalıdır ki güçlü ve güzel yarınlar için çocuklarımızı iyi yetiştirmek, onlara vatan, millet, bayrak ve ülke sevgisini aşılamak bizim en önemli görevimizdir. Bu bilinç ve kararlılıkla donanım ve imkân bakımından büyüyen, ekonomisi ve güçlü demokrasisiyle önemli mesafeler kat eden Türkiye Cumhuriyetinin değerlerine sahip çıkmalı ve beyhude bir çaba içinde olan şer odaklarına karşı her zaman birlik olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu toprakları bize vatan kılan aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, gazilerimize şifalar diliyorum. Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıldönümünü kutlu olsun.”

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-10-28 20:04 tarihinde yayınlandı. 2247 Defa okundu.