Kahta Memur-Sen İlçe Temsilcisi İsmail Tümer yaptığı yazılı açıklamada, ülkenin içinde bulunduğu zor sürecin birlikte yapılan mücadele ile kararlılıkla güzel günlere doğu gittiğini kaydetti.
Tümer: Biz Birlikte Güçlüyüz

Kahta Memur-Sen İlçe Temsilcisi İsmail Tümer  yaptığı  yazılı açıklamasında şu ifadelere  yer  verdi:

Zor zamanlar geçiriyor dünya ve insanlık. Çok hor kullandık belki de geçen zamanı. Unuttuğumuz insanlığımız ve acizliğimizi hatırladık belki de. Covid-19’lu günlerde birlik olmanın, birlikte olmanın önemini yeniden hatırladık. Nice canlar yitirdik bu zor zamanlarda. Ölümle yüzleşmenin her zamankinden daha yoğun olduğu günleri ve korkuları yaşadı insanlık.

Memursen ve Eğitim-Bir-Sen olarak sürece tüm Türkiye genelinde katkı sunmaya çalıştık. Paylaşmayı yaşanır kılmanın mücadelesini verdik her alanda. Kendimizi dinleme ve özeleştiri yapmanın bereketini yakalamaya çalıştık. İstişare etmenin, eleştirileri tefekkür etmenin fevkine vardık yeniden. Tüm dünyaya barışı ve kardeşliği götürme idealini kendi içimizde yaşamadan, içselleştirmeden beyhude olacağı idrakiyle hareket etme bilincini kavi kıldık. Ne mutlu bizlere ki eksiklerimizi söyleyecek dostlara sahibiz. Kardeşler olarak ayrı düşmenin, ayrışmanın topluma hiçbir katkısı olmayacağını, bilakis uçurumlar oluşturacağını öğütledik birbirimize.

Kim bir hayra sebep olursa onun ecrini elbette Allah verecektir. Biz acizlere düşen bu güzel davranışı takdir etmekten başka birşey olamaz. Bunları yeniden düşünmemizi sağlayan, birlikte olmanın herşeye rağmen daha hayırlı olacağı ile ilgili katkı sunan tüm gönül dostlarımıza binlerce teşekkürler. Özellikle bu süreçte kardeşler arası muhabbetin tesisinde elini taşın altına koyan, ilmek ilmek birliktelik nakışını dokuyan Kahta02 Spor Kulübü Başkanı değerli dostumuz Sayın Musa YILDIRIM Başkanımıza (Kardeşimize), Eğitim-Bir-Sen Eski(mez) Başkanımız Sayın Nevzat GÜZEL' e, Hürriyet İlkokulu Müdürümüz Sayın Ali İhsan KÖROĞLU'na sonsuz teşekkürler.

Hayır yarışında birlikte yürümeyi onur sayacağımız tüm dava arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler. Umarız ki şu salgın günlerini en az zayiatla kapatır ve hayırlara vesile kılarız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm dava arkadaşlarımı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-04-21 19:50 tarihinde yayınlandı. 2264 Defa okundu.