Birlikte Okuyalım sloganıyla yakında kitapseverlerle buluşacak olan gezici kütüphane aracına Adana’da faaliyet gösteren ‘Umuda Yolculuk’ gönüllü ekibinden kitap desteği geldi.
Kahta Belediyesi’ne kitap desteği

ahta Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Rojda Selçuk tarafından teslim alınan kitaplar, gezici kütüphane aracında yerini bulacak. Kahta Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Rojda Selçuk, bu anlamlı katkıdan dolayı başta Umuda Yolculuk Gönüllü Ekibi Başkanı Şeniz Denk hanıma ve ekibine desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Kısa bir süre sonra kitapseverlerle buluşacak olan gezici kütüphanemizdeki tüm hizmetlerden halkımız ücretsiz bir şekilde yararlanacaktır. Bu anlamda okumaya ve eğitime destekte bende varım diyen Adana’da faaliyet gösteren Umuda Yolculuk Ekibi’ne çok teşekkür ediyorum. Gezici kütüphanemizin nitelik ve niceliklerini yükseltmek için iş dünyası başta olmak üzere herkesin projemize destek vermesini bekliyoruz.” dedi. Umuda Yolculuk Ekibi Başkanı Şeniz Denk ise, “2018 yılından beri Adana'da varlığını sürdüren ‘Umuda Yolculuk’ ekibi gönüllü bir topluluk olup yeni nesillere okumayı aşılamanın yanında yurdumuzun dört bir yanına elini uzatmaya devam ediyor. Yetersiz olanaklardan dolayı kütüphanesi olmayan köy okulları başta olmak üzere ihtiyacı olan tüm okullar için kitap topluyor. Kahta Belediyesi tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan ‘Gezici Kütüphane’ projesine 320 adet ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim düzeyi okuma kitabı ile destekte bulunduk. Vatandaşlarımız sosyal medyadan bizimle iletişime geçip kitap desteğinde bulunarak bu yolculukta bizlere eşlik edebilirler.” dedi.

ahta Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Rojda Selçuk tarafından teslim alınan kitaplar, gezici kütüphane aracında yerini bulacak.

Kahta Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Rojda Selçuk, bu anlamlı katkıdan dolayı başta Umuda Yolculuk Gönüllü Ekibi Başkanı Şeniz Denk hanıma ve ekibine desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Kısa bir süre sonra kitapseverlerle buluşacak olan gezici kütüphanemizdeki tüm hizmetlerden halkımız ücretsiz bir şekilde yararlanacaktır. Bu anlamda okumaya ve eğitime destekte bende varım diyen Adana’da faaliyet gösteren Umuda Yolculuk Ekibi’ne çok teşekkür ediyorum. Gezici kütüphanemizin nitelik ve niceliklerini yükseltmek için iş dünyası başta olmak üzere herkesin projemize destek vermesini bekliyoruz.” dedi.

Umuda Yolculuk Ekibi Başkanı Şeniz Denk ise, “2018 yılından beri Adana'da varlığını sürdüren ‘Umuda Yolculuk’ ekibi gönüllü bir topluluk olup yeni nesillere okumayı aşılamanın yanında yurdumuzun dört bir yanına elini uzatmaya devam ediyor. Yetersiz olanaklardan dolayı kütüphanesi olmayan köy okulları başta olmak üzere ihtiyacı olan tüm okullar için kitap topluyor. Kahta Belediyesi tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan ‘Gezici Kütüphane’ projesine 320 adet ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim düzeyi okuma kitabı ile destekte bulunduk. Vatandaşlarımız sosyal medyadan bizimle iletişime geçip kitap desteğinde bulunarak bu yolculukta bizlere eşlik edebilirler.” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-12-02 21:58 tarihinde yayınlandı. 3202 Defa okundu.