Kahta Yavuz Selim ortaokulunda çocuk kitap yazarı Hilal Doğru ile "Yazar- Öğrenci Buluşması" gerçekleştirildi.
Kahta'da "Yazar- Öğrenci Buluşması"

Yavuz Selim din kültürü öğretmenleri Tuba Orman, Songül Kılınç ve Şeyma Ünal tarafından koordine edilip müdür İbrahim Sandal tarafından desteklenen Kahta Yavuz Selim ortaokulunda çocuk kitap yazarı Hilal Doğru ile "Yazar- Öğrenci Buluşması" gerçekleştirildi.

Bu program çerçevesinde çocuklar bir yazar ile buluşarak hem söyleşi dinleme hem de kitaplarına ulaşma imkanı sağlanmış oldu. Programa katılan öğrenciler yazma ve yazarlık konusunda birçok soruyu yazara soraraktan yazma serüveni konusunda bilgi edindiler.

"Eğer içinizde yazma azmi varsa asla bırakmayın" diyen yazar çocuklara büyük bir ışık kaynağı oldu. Yazmanın yaşının ve içinde bulunduğumuz durumun önemli olmadığını belirten yazarımız çocuklara yazma konusunda teşvik etti.

Program sonunda yazar Hilal doğrunun Bozuk Para, Farisin Kozası, Garip Gezegen Suhan adında ki 3 kitabıni imzaladı. Çocuklar hem yazara hem söyleşiye ve hem de kitaplara karşı çok büyük bir ilgi gösterdi.Hem veli hem anne ve aynı zamanda çocuk kitapları yazan Hilal Doğru Kahta kadınları ve çocukları için çok büyük bir değer ve örnek insandır...

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-11-10 10:39 tarihinde yayınlandı. 2990 Defa okundu.