Kahtalı Şair Mehmet Şimşek Tüyap Kitap Fuarında Okurlarıyla Buluşuyor
ŞİMŞEK TÜYAP KİTAP FUARINDA OKURLARIYLA BULUŞUYOR

Kâhtalı Şair Mehmet ŞİMŞEK, 3 Aralık 2022 tarihinde kapılarını açan 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında, birkaç ay önce yayımlanan şiir kitabını imzalamak üzere okurlarıyla buluşacak.

Muhtelif gazetelerde yayımlanan makaleleriyle tanınan Mehmet Şimşek, yoğun çalışma temposu arasında fırsatını bulup yazdığı şiirleri “Kitap Yurdu” tarafından CELALİ KUŞLARI adıyla Kitap haline getirilip yayımlanır. Mart 2022’de yayımlanan kitap epeyce ilgi görür.

Şair Şimşek, okurlarla sohbet etmek ve duygularını paylaşmak üzere 8 Aralık Perşembe günü saat 13.00-15.00 arasında, Türkiye Yazarlar  Sendikası standında kitabını imzalayacak.

1984 Kâhta doğumlu olan Mehmet ŞİMŞEK ilk ve ortaöğrenimini burada tamamlar. 2008 yılında Trakya Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdikten sonra resmi bir kurumda çalışmaya başlar. Daha sonra Sakarya Üniversitesi’nde “Yerel Yönetimler ve Şehircilik” alanında yüksek lisans yapar. Halihazırda çalışmakta olduğu kurumda, uzmanlık alanı olan yerel yönetim konularında eğitim vermektedir.

Şimşek’in dijital ortam ve gazetelerde yayımlanmış birçok makalesi vardır. Zaman zaman gazetemiz KÂHTA HABER’de de yazıları çıkan Şimşek, Kahtalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını da yürütmektedir.

Mustafa KAYAHAN/Kâhta Haber

      

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-12-06 10:08 tarihinde yayınlandı. 1486 Defa okundu.