Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti yapmış olduğu kongreyle yeni yönetimini belirledi.
AGC Yeni Yönetim ile yola devam ediyor

AGC başkanı Zeki DİŞKAYA yaptığı açıklamada “Daha zinde, faal ve ilin geneli sorunlarını yakından takip etmek, milletin ve kamunun sesi olmak için yeni ekibimizle birlikte kongremizi yaptık. Şu ana kadar AGC çatısı altında ile ve kuruma hizmetleri olan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Vefat eden ağabeylerimizi rahmetle anarken makamları cennet olsun inşallah. Yeni görev alan arkadaşlarımıza da hayırlı olsun dileklerimle başarılar dilerim.

Dün olduğu gibi bugün de yarında AGC ilimizin saygın basın kurumu olarak ilkeli tarafsız şekilde yoluna devam edecektir.” dedi.

Yönetim kurulunda ve cemiyet organlarında yeni görev alan isimler şöyle:

Zeki DİŞKAYA - Ahmet KAYA - Yusuf DÜNDAR - Orhan ÖNDER - Necmettin GÜNDÜZ - Burak Cansel ÇOLAK - Zeynal Selahattin ALPTEKİN -  İsmail KAYA   -Hakan ÇALIŞKAN - Bülent ÖZDÜZEN - Tekin BİNZET - Zeynal IŞIK - Haluk ERDOĞAN - Ahmet ÇELİK - Hudut ÇELİKTEN - Ramazan YAVUZ - Vahap DİŞKAYA - Şahin İRENDELİ - Yusuf KÜÇÜK - Abdurrahman KURTBEY - Abdurrahman AKÇAL 

Denetim kuruluna Zeynal AKSOY, Hatice AKGÖZ, Yavuz DİŞKAYA Disiplin kuruluna Bahri FIRAT, Barış TABAKÇI, Ramazan ALAGÖZ seçilirken onur kurulu üyeliklerine Rağıp ERSOY, İskender Temel KORKUT, Mahmut TEKİN seçildiler.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-12-07 21:16 tarihinde yayınlandı. 3203 Defa okundu.