AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, kamuoyunu doğru, dürüst, ilkeli ve objektif bir şekilde görevini yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Ahmet Aydın'ın Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Çağın en dinamik mesleklerinden olan gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok önemli bir işlevi bulunmaktadır.

Kamuoyunu doğru, dürüst, ilkeli ve objektif bir şekilde yaşanan her türlü gelişmeden bilgilendirerek, bu etik değerlere bağlı kalarak gazetecilik mesleğini ifa etmek, en önemlisi de bu düsturla hareket ederek bu güzide mesleğe sahip olmak, kuşkusuz toplum önünde de büyük bir saygınlığa sahip olmak demektir.

Zamanın her anı, haber peşinde hiç bir zorluktan kaçınmayarak görev yapan gazeteciler, dünyanın en meşakkatli işlerinden biri olan bu değerli mesleği, onurlu ve haysiyetli bir şekilde inançlarını kaybetmeden yapmaya devam edeceklerdir.

Büyük bir azim, özveri ve gayretle, etik kurallara uygun olarak mesleklerini ifa eden değerli basın mensubu kardeşlerimin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve başarılar temenni ediyorum” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-01-10 00:05 tarihinde yayınlandı. 4869 Defa okundu.