Adıyaman AK Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç ve beraberindeki heyet Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Ak Parti’den Agc’ye Ziyaret

Adıyaman AK Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve beraberindeki heyet Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, “Belediye Başkanımız ve bütün teşkilatımızla sizleri ziyarete geldik. Hedefimiz Adıyaman’a hizmettir. Bu yolda omuz omuza çalışmalarımıza başladık.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Kılınç ise, özgür basınının özgür olması gerektiğini sorunların tespitinde en az siyasiler kadar etkin olduklarını bu dayanışmanın önemli olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Başkan Dişkaya ise, ilin çözülmesi gereken çok problemin olduğunu bu problemlerin çözümü içinde çok çalışılması gerektiğini ayrıca belediyenin imkânlarına istifade kendine görev edinen ortalıktaki hortumculara da tüm adayların, tüm teşkilatların dikkat etmesi gerekir. Sayın Dr. Süleyman Kılınç bey’e adaylığının hayırlı olmasını temenni eder, hayırlı bir seçim çalışmasını niyaz ederim dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-12-15 16:36 tarihinde yayınlandı. 2708 Defa okundu.