Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Gazete Kahta sitesi imtiyaz sahibi Mustafa Kamış'ı ziyaret etti.
Başkan Turanlı’dan Basına Ziyaret

Kahta Belediye  Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, basın ziyaretlerini  sürdürüyor. Gazete Kahta  sitesi  imtiyaz  sahibi  Mustafa Kamış'ı  ziyaret ederek  yaptıkları  çalışmalar  hakkında  bilgi  verdi. Başkan Turanlı, basını  çok önemsediklerini, halka  daha iyi  hizmetin sunulmasında basın camiasının büyük bir  önemi  olduğunu  vurguladığı ziyarette  şunları kaydetti.

'' Basın halkın, gözü, kulağı ve sesidir, bu  düşünce  ile  yapılan her  türlü haber  bizim için yol gösterici  olur, basını önemsemeden çalışma yapmak imkansızdır. Bizler  göreve  geldiğimiz  ilk günden  beri  tüm çalışmalarımızı basın yoluyla  halkımıza  sunuyoruz. yaptıklarımızı  ve yapacaklarımızı da. Bizi  haklı yere  eleştiren tüm haber  bizim için önemlidir. Bu  düşünce ile  Kahta'da  ki  basın mensuplarını  mesai  arkadaşlarımız  olarak görüyoruz. Onların tavsiye, eleştiri  ve desteği  olmasa  bizim bir  yanımız  eksik olur. Bu  düşünce ile  hepsine ayrı  ayrı  teşekkürlerimi  sunuyorum.''

Gazete Kahta  sitesi  imtiyaz  sahibi  Mustafa Kamış'ı  ziyaretlerinden ötürü  Kahta Belediye  Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı'ya  teşekkür etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-02-12 16:38 tarihinde yayınlandı. 7053 Defa okundu.