AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, tüm basın mensupların 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Fırat'ın Gazeteciler  Günü Mesajı

Birçok mesleğin kendine özgü zorlukları vardır. Fakat gazetecilik, gerçekten fedakârlık gerektiren bir meslektir. Günü yok, saati yok. Gazeteciler, hafta sonu, bayram demeden ailelerinden, sevdiklerinden ayrı bir şekilde soğuğa, sıcağa aldırmadan her koşulda, halkın bilgi alma özgürlüğünü sağlamaya çalışarak, görevlerini özveriyle yerine getirmektedirler. Bu zorluklar karşısında hiçbir zaman yılmadan, elinden geldiğince, doğru haber yaparak, toplumun tüm kesimlerine ulaşmaya çalışan gazetecilerimizi kutluyorum.

Bizler de gazetecilerimizin tüm haklarının korunması, iyileştirilmesi, rahat, bağımsız ve tarafsız bir şekilde görev yapması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Tüm basın mensuplarımızın, her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Bu vesileyle, basın ahlâk ve meslek ilkelerine bağlı olarak, toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması gibi önemli bir görevi yerine getiren, başta Adıyaman ilimizdeki gazeteci kardeşlerim olmak üzere, tüm ülkemizdeki gazeteci kardeşlerimin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.

İbrahim Halil FIRAT

AK Parti Adıyaman Milletvekili

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-01-10 13:07 tarihinde yayınlandı. 3580 Defa okundu.