Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti üyeleri il başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Dağtekin’e hayırlı olsun ziyarette bulundu.
Gazetecilerden Dağtekin’e Ziyaret

Ak Parti’de yapılan kongre sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Dağtekin ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkayave yönetim kurulu üyeleri başarılar diledi.

Milletvekili Muhammed Fatih Toprak ve il yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Adıyaman sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, Dağtekin ve ekibine başarılar dileyerek “Gazete, radyo ve internet siteleriyle Adıyaman’ın en güçlü cemiyeti olarak basının sorgulayıcı rolünü üstlenmeye devam edeceğiz. Bizler eksikleri dile getireceğiz, siyasilerde gerekeni yaparak sorunları çözme anlamında üzerlerine düşeni yapacaklar. Bu vesileyle başta Mehmet Dağtekin’e ve yönetim kuruluna başarılar diliyor yüklerinin bir kat daha fazla olduğunu dile getiriyorum. ”dedi.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gazetecileri önemsediklerini ve her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-02-05 09:59 tarihinde yayınlandı. 6812 Defa okundu.