Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Urfanatik Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Urfanatik TV sahibi Gülizar Roza Gülebak ve ekibi Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya’ya ziyarette bulundu.
Urfa basınından AGC'ye ziyarret

GÜLEBAK ekip olarak Adıyaman’a geliş sebeplerini “Adıyaman’ın tarihi ve turistik yerlerinin çekimlerini yapmak, sosyal medyada ve televizyonlarında bütün dünyaya duyurmaktır.” Diyerek belirtti.
GÜLEBAK konuşmasının devamında “Bu çerçevede Adıyaman Belediyesi Basın Müdürümüz İskender KORKUT Beyle de konuştuk. Adıyaman değerlerinin çekimi ve tanıtılması konusunda engin deneyim ve birikimlerinden istifade ettik. Sayın KORKUT’a bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ederim.” dedi.
İskender KORKUT ise “Adıyaman Belediyesi’nin basın müdürü olarak ve Adıyaman Belediyesi olarak Adıyaman’ın daha çok turist alabilmesi için gerekli çekim ve tanıtımları yapmak amaçlı olarak ilimize gelen Şanlıurfa ekibimize teşekkür ederim.” dedi.
Başkan DİŞKAYA ise “Adıyaman’ımızın televizyon çekimleri ve sosyal medyadan tanıtımı için Şanlıurfa’dan buraya kadar ekibiyle beraber gelen GÜLEBAK ve ekibine teşekkür ediyorum. Sayın KORKUT’a da özverili katkılarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.
Daha sonra çekim ekibi Perre Antik Kenti’nde Turizm müdürü ile söyleşide bulunmak, daha sonra Nemrut Dağı, Cendere Köprüsü, Eski Kahta Kalesi, Karakuş Tepesi, Eski Gerger Kalesi gibi tarihi ve turistik yerlerin çekimini yapmak, en sonda Sayın Adıyaman Belediye Başkanımızla Adıyaman’a yapılan yatırımlar hakkında bilgi almak ve ilin tanıtımıyla ilgili söyleşi ve haber yapmak üzere çalışmalara başladılar. Bütün bu çalışmaları tamamlayan Şanlıurfa ekibimiz Adıyaman’dan ayrıldı. Ekibe teşekkür ederiz.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-06-10 17:00 tarihinde yayınlandı. 4121 Defa okundu.