TRT Ve ATV de proje Yapımcılığı yapan aynı zamanda usta bir oyuncu kadrosu ile Adıyaman İlinde 'Zehirli Tohumlar' sinema filmini çeken Adıyamanlı yapımcı Medet Dolaş'ın, yoğun bakımda olan babası için umutla bekleyişi sürüyor.
YAPIMCI MEDET DOLAŞ'IN BABASI YOĞUN BAKIMDA

Yapımcı Dolaşın, 62 Yaşındaki babası Hüseyin Dolaş iç kanama rahatsızlığı nedeniyle önce Kahta Devlet Hastanesine kaldırıldı.  Burada   Karaciğer yetmezliği Sırouz teşhisi konulan Hüseyin Dolaş,  Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezine sevk edildi.

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde  karaciğer nakli ameliyatı yapılan Dolaş,   38 gündür yoğun bakımda ve ailesinin umutla bekleyişi devam ediyor.

Yapımcı Medet Dolaş,   hayatındaki en zor süreç olduğunu,  babasının 5 yaşından beri işitme ve konuşma engelli olduğundan zor bir yaşam geçirdiğini, ve   karaciğer sirouz teshisi konulmasından sonra aile olarak çok zor  günler  geçirdiklerini söyledi.

Yapımcı Medet Dolaş,  Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp  Hastanesi tüm personelinin kendileri ile çok yakından ilgilendiklerini, umutlarının kısa  sürede  babasının iyileşerek normal hayatına geçmesi  olduğunu  bildirdi. 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-03-05 17:21 tarihinde yayınlandı. 2530 Defa okundu.