Turgut Özal Mahallesi muhtar adayı Zekeriya Arık, görevi altığı taktirde tüm halkı kucaklayan bir anlayışla hizmet edeceklerini söyledi.
Arık: icraatla  geceleğiz

Turgut  Özal  Mahallesi  muhtar adayı  Zekeriya Arık,  seçim çalışmaları kapsamında  ziyaret ettiği binlerce evden  güler yüzle  karşılandığını, vatandaşın  kendilerine  gösterdiği  desteğin anlatılmayacak kadar  güzel bir  duygu  olduğunu, seçimle  beraber  mahallenin yeni  bir  vizyon ile  yönetileceğini  ifade  ederek şunları söyledi.

''Bana  göre  en büyük siyasi  mücadele  muhtarlıkta  verilir. Çünkü  hiç bir  partinin  siyasi gücüne  sığınmadan  kendi  yüreğini ve  projelerini  halka  açarak  mücadele  veriliyor.  Ben  bu mahallenin  bir  evladı  olarak  tüm sorunları  yakinen  biliyorum, çözüm çok basit. Halk  destek verdiği sürece  mahalleye  gelmeyecek hiç bir  hizmet yoktur. Kimseden  bir  üstünlüğümüz  yok,  halkımın  hizmetkarı olmak benim için en büyük makamdır. Halkın  rengini belli etti. Bana   görev  verileceğinden hiç şüphem yok. 1 Nisan   itibarı ile  Turgut  Özal Mahallesi  büyük lider  rahmetli  Turgut  Özal  ruhu ve  çizgisi  ile  hizmet  görecektir. Bana  oy verecek herkese  teşekkür ederek  oy vermeyenleri de   saygı ile karşılıyorum. Ben  bu göreve  talibim, olup olmamak önce Allah'ın sonra  milletin kararı ile  olur.  Seçim bir  demokrasi yarışıdır, hak eden kazansın.''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-03-29 15:08 tarihinde yayınlandı. 4333 Defa okundu.